Wędlina z Korycina

Znajdź nasze wyroby

Nasze wyroby dostępne są w wyselekcjonowanych punktach sprzedaży. Zapraszamy do odwiedzenia naszych partnerów handlowych, aby na własne oczy przekonać się o bogactwie smaków, jakie oferuje Wędlina z Korycina.

decor-block-1.png

Sklep Firmowy

Odwiedź nasz sklep firmowy i zanurz się w autentycznym świecie smaków Wędlina z Korycina. Zlokalizowany w sercu Korycina nasz sklep to więcej niż miejsce zakupu – to przestrzeń, gdzie możesz doświadczyć pełni naszej pasji do tradycyjnych wędlin. Oferujemy pełen asortyment naszych wyrobów, od kiełbas po wyroby garmażeryjne, wszystko w jednym miejscu. Nasz personel, znający każdy szczegół naszej oferty, chętnie doradzi i pomoże wybrać produkty idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Przyjdź i poczuj smak prawdziwego Podlasia w naszym sklepie firmowym.

Godziny pracy:
pn.-pt. 7:30 – 17:30
sob. 7:30 – 15:00

Zapytaj o sklep
w swojej okolicy

Wędlina z Korycina z dumą współpracuje z szeroką siecią sklepów partnerskich, dzięki czemu nasze wyroby są łatwo dostępne w wielu miejscach Polski. Starannie dobieramy naszych partnerów, aby upewnić się, że każdy sklep podziela nasze zaangażowanie w dostarczanie produktów najwyższej jakości. Poszukując autentycznych wędlin Wędlina z Korycina odwiedź jedno z wielu miejsc sprzedaży. Sklepy partnerskie to gwarancja, że nawet będąc daleko od Korycina, możesz cieszyć się niepowtarzalnym smakiem i jakością, jaką oferuje Wędlina z Korycina.